• Verhuizing Sporthal

    Na vele jaren is er dan toch echt afscheids genomen van de Beukendal.
    Het thuishonk van de Red-Stars wordt binnenkort gesloopt en hierdoor moest de club uitwijken naar een nieuwe locatie.

    Ondanks dat voor velen Red-Stars onlosmaken verbonden stond met de Beukendal.
    Gaan we proberen om de sfeer die altijd in de beukendal heersten over te brengen naar de nieuwe sporthal.

    Een kleine troost is dat de nieuwe sporthal op steenworp afstand ligt van de Beukendal.
    Sinds januari zijn zowel de training als de wedstrijd verplaats naar:

    Sportboulevard de Engh
    Dalweg 181, 3762 AW Soest

    Er is een heel nieuwe gedeelte aan de oude sporthal gebouwd.
    Bij binnenkomst dient u dan ook helemaal door te lopen naar het einde van de gang.
    Op de grond vind u belijning die de wegwijzen naar de sporthal in dit grote sportcomplex.

    Klik op de link hieronder om een impressie te krijgen van de nieuwe hal.
    https://vimeo.com/431808867

  • THUIS PROGRAMMA
    DatumAanvangstijdWedstrijd
    2 mrt.14:30Red Stars X14 2 - B.Z. '72, X14-1 VR
    2 mrt.14:30Red Stars, M18 1 (VR) - B.O.B. M18 1 (VR)
    2 mrt.16:30Red Stars MSE 3 - Green Giants MSE 1
    2 mrt.16:30Red Stars X14 1 - BC Utrecht Cangeroes X14 2
    9 mrt.12:30Red Stars M16 2 - SVO Basketball M16 4
    9 mrt.14:30Red Stars M16 1 - BV Alphia M16 1*
    16 mrt.12:30Red Stars X14 1 - Woodpeckers X14 2 (VR)
    16 mrt.12:30Red Stars M16 2 - Blue Drakes M16 2
    16 mrt.14:30Red Stars M16 1 - Zoebas M16 1
    23 mrt.12:30Red Stars M16 2 - Almere Pioneers M16 3
    23 mrt.12:30Red Stars M16 1 - DAS M16 1
    23 mrt.14:30Red Stars MSE 3 - BV Leerdam MSE 1
    6 apr.12:30Red Stars X14 1 - SVO Basketball X14 2
    6 apr.14:30Red Stars, M18 1 (VR) - BC Utrecht Cangeroes M18 2 (VR)
  • UIT PROGRAMMA
    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaats
    2 mrt.15:15DAS M16 1 - Red Stars M16 1DELFT
    2 mrt.17:00Almere Pioneers M16 3 - Red Stars M16 2ALMERE
    9 mrt.11:15Sparta Nijkerk M18 1 (VR) - Red Stars, M18 1 (VR)NIJKERK GLD
    9 mrt.13:15River Trotters MSE 3 - Red Stars MSE 3HARDINXVELD-GIESSENDAM
    9 mrt.16:00Quick Lions X14 1 - Red Stars X14 1BUSSUM
    10 mrt.12:00Blue Arrows X14 1 - Red Stars X14 2ODIJK
  • UITSLAGEN
    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    11-02-2024Utrecht Bull's MSE 4 - Red Stars MSE 338 - 53
    11-02-2024Archipel M16 2 - Red Stars M16 257 - 59