• Red Stars X14 2

  • Red Stars X14-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beek, Johan vanTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Kliphuis, Huub ChristiaanTeamspeler
    Pineda Dijkerman, HuubTeamspeler
    Ruiter, Jayden deTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Red Stars X14-2 ( 4e divisie X14 4D 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jump IJsselstein X14-111110095330464922
    2New Stars X14-111100185227857420
    3BV Alphia X14-11180385048136916
    4Red Stars X14-21180367854413416
    5Quick Lions X14-11180362644518116
    6Woodpeckers X14 2 (VR)116057416479412
    7SVO Basketball X14-311506567608-4110
    8Almere Pioneers X14-311407514620-1068
    9BC Utrecht Cangeroes X14-311308508712-2046
    10Silvertown Lions X14-111209299690-3914
    11De Dunckers X14-3111010308723-4152
    12Bouncers Basketball X14-21100112501094-844-2

    Poulestanden Red Stars X14-2 ( 4e divisie X14 4D 22 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Red Stars X14-210100074534140420
    2SV Argon X14-11080266834632216
    3Bouncers Basketball X14-210505475560-8510
    4B.Z. '72, X14-1 VR10307386662-2766
    5Quick Runners X14-210307479613-1346
    6Blue Arrows X14 110109363594-2312