• Red Stars M16 2

  • Red Stars M16-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ruiter, Hayo DeTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Otten, RickTeamspeler
    Phoelich, IsaacTeamspeler
    Taylor, ScottTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Red Stars M16-2 ( 5e divisie M16 5D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Red Stars M16-2990064128036118
    2Archipel M16-2970260942618314
    3B.Z. '72 M16 1 (VR)970255435519914
    4Blue Drakes M16 1**9504338339-110
    5BC Utrecht Cangeroes M16-395044864414510
    6Novo Stars, M16-1 VR9405407410-38
    7BV Alphia M16-39405459517-588
    8Crackerjacks M16-39207362477-1154
    9New Stars M16-29108279414-1352
    10Eem '78 M16 1**9108138614-476-2

    Poulestanden Red Stars M16-2 ( 4e divisie M16 4D 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Red Stars M16-21090157146011118
    2Archipel M16-21080256238118116
    3Almere Pioneers M16-3106044504292112
    4Blue Drakes M16-210307443500-576
    5SVO Basketball M16-410307399459-606
    6Break Stars M16-210109367563-1962